Čestit Božić i uspješna nova godina! :)


Dragi naši,

U ovo predivno blagdansko vrijeme želimo vam uputiti najtoplije čestitke u ime cijelog tima dječjeg vrtića. Božić je vrijeme radosti, ljubavi i zajedništva, a vi ste ti koji čine naš vrtić posebnim.

Vaša podrška, ljubaznost i angažman uvijek nas inspiriraju i čine naš posao izuzetno ugodnim. Gledati vašu djecu kako rastu, uče i razvijaju se svakim danom je pravo čudo, a mi smo sretni što smo dio tog čarobnog procesa.

Želimo vam mirne i sretne blagdane ispunjene ljubavlju, toplinom doma i trenucima radosti s vašim najmilijima. Neka vam Božić donese obilje ljubavi, zdravlja i sreće, a nova godina neka bude ispunjena novim prilikama i uspjesima.

Hvala vam na povjerenju koje ste nam ukazali i radujemo se daljnjoj suradnji u novoj godini. Sretan Božić i blagoslovljena nova godina!

S ljubavlju, vaš Dječji vrtić Zvončica

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)